Zeilen in het Gouden licht (nieuwe datum)

Met het risico op slechtere weercondities en de korte dagen hebben we deze activiteit verschoven naar 2024.

Hollandse wolkenluchten, inspirerende kustlijnen en pittoreske stadsgezichten. Eeuwenlang al inspiratie voor landschapschilders. Dat brengen wij samen met een geweldig zeilweekend of de Stoere Eenvoud.

Terwijl schipper Henk het schip de Oosterschelde laat bevaren zal Astrid Honcoop u de kunsten van het schilderen bijbrengen, met als eindresultaat een prachtige geschilderde herinnering.
Kosten bedragen 240,00 all in. Opgeven kan via www.water-wind-en-zeilen.nl/zeilen-en-schilderen. Na aanmelding ontvang je alle details en het verdere programma.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Napoleon de film

28 November 2023 | 15:00 Koepelplei... Geen limiet Loes

Practicum Musicae Najaarsconcert: Kon.Conservatorium

28 November 2023 | 19:30 tot 28 November 2023 | 22:00 Spuiplein ... 11 plekken beschikbaar Anouschka

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app