Workshop stiltewandeling 2 april 2023
De natuur werkt kalmerend en rustgevend. Door de stress en drukte van het leven wordt dit door veel mensen vaak gemist. Door in stilte te wandelen wordt je jezelf meer bewust van je omgeving. Je krijgt rust in je hoofd en maakt een betere verbinding met je innerlijke zelf.
Bij aanvang geven we kort een uitleg over wat we gaan doen tijdens de workshop en wat een stilte wandeling inhoudt. Na de wandeling gaan we in Het Boshuis de opgedane inzichten uitwerken onder het genot van koffie, thee en iets lekkers.
Start Workshop: 8:00 u Het Boshuis, Stouwdreef 1, Breda
Einde Workshop: 12:00 u
De kosten van deze workshop is €25,= p.p ( incl koffie/thee en lekkers)
Beperkt aantal plaatsen beschikbaar!
Aanmelden graag via wandelen@hetbosdoordebomenzien.nl
Lees verder in onze appWat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen