Workshop Kintsugi voor €10,-
Ik heb 7 plaatsen gereserveerd en betaald.
Wil je bij aanmelding mij betalen via het betaalverzoek in de reacties? Bij verhindering svp zelf de vervanging regelen.
Verzamelen bij de ingang van BlueCity, uiterlijk 14.45 ga ik met degenen die er dan zijn naar binnen. De workshop begint om 15.00u
Kintsugi is een eeuwenoude reparatietechniek waarbij je gebroken keramiek vult met Urushi, een natuurlijke hars gemixt met goud. Op die manier geef je het servies nieuw leven. Heb jij nog gebroken servies? Tijdens de workshop leer je hoe je gebroken servies repareert volgens de Kintsugi-techniek.
Wat neem je mee? Je servies mag van aardewerk, keramiek, bamboe, porselein zijn. Geen kapot servies? Anne neemt ook kapot servies uit haar winkel Het Derde Servies mee, dat je tijdens de workshop kunt repareren.
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen