Wandeling Rivierpark Nijmegen +/- 7 km

Eerst koffie of thee bij café De Zon. Daarna een relaxte wandeling langs de Spiegelwaal naar de Oversteek (nieuwe brug), stukje de brug over en via het pad tussen de Spiegelwaal en Waal weer terug. Afhankelijk van de waterstand en als het niet te drassig is kunnen we een deel langs het water lopen. Na de wandeling voor de liefhebbers nog wat drinken en eventueel lunchen bij de Zon.

LET OP, in de omgeving van café De Zon is het betaald parkeren. Op het terrein achter het café zijn ongeveer 8 gratis parkeerplaatsen.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Wandeling Gorp de Leij (6 km)

9 March 2025 | 13:30 Gorps Baan... 8 plekken beschikbaar Sjan

Rondje Zuiderpark wandeltocht ‍♀️‍➡️ ‍➡️

24 January 2025 | 10:00 Mr. P. Dro... 10 plekken beschikbaar Anita

Wandeling 12km Zenderen

24 January 2025 | 10:30 Hertmerweg... 12 plekken beschikbaar Anita

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app