Wandeling Kniphorstbos/Strubben (Annen /Schipborg)
Volgens de voorspellingen aanstaande Zondag een prachtige dag om een frisse neus te halen. Dus kom ondanks het grijze weer van de bank en wandel mee.
We starten aan de kant van Annen bij het fietspad-viadukje onder de N33 door (Dit is de overgang van de oude anloërweg naar schipborgerweg) zie lokatie!
Vandaaruit wandelen we naar Schipborg en halen we bij de Drentsche Aa een kop koffie of thee (met wat lekkers?) Uiteraard op eigen rekening en lopen dan terug naar het startpunt (zijnde niet dezelfde weg uiteraard)
Afstand zal iets rond de 10 km zijn.
Wandeltempo normaal (5 km/u)
Daarna kun je nog je zondag verlengen met nostalgische muziek in Zuidlaren maar dat is een ander uitje
https://klup.page.link/JY12qGt3wEfiqEa9A
Lees verder in onze appWat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen