Wandeling 010/ 12

Wie gaat er met droog weer gezellig mee wandelen in het groen? +/- 1,5 uur al kletsende lekker doorstappen en genieten van de herfstkleuren en wie weet zien we ook al paddenstoelen
Graag alleen reageren als je wel meeloopt ivm het overzicht.

Ons tempo is ongeveer 5 km per uur, lukt dat je niet organiseer dan zelf een wandeling in een lager tempo. Het is natuurlijk wel zo gezellig als we als groep bij elkaar blijven

We verzamelen om 13.50 uur op de gratis parkeerplaats van het Pannekoekenhuis in het Schollebos...zie boven en of Google maps!

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Victorie Plaza Alkmaar uurtje bowlen

14 January 2024 | 14:45 Alkmaar, N... 10 plekken beschikbaar Ed

Padellen bij Peakz Heemskerk

30 November 2023 | 10:30 tot 30 November 2023 | 11:30 Kerkweg 22... 11 plekken beschikbaar Ton

Bowlen en Borrelen

30 November 2023 | 19:00 Dellenweg ... 14 plekken beschikbaar Jos

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app