Verhalen- en gedichtenavond
Hou jij ook zo van gedichten en korte verhalen? Kom dan naar deze bijzondere avond. Neem een mooi kort verhaal mee of/en een paar van jouw lievelingsgedichten of teksten die jou van binnen raken (van diepgang tot humor). Deze gaan we in de groep aan elkaar voorlezen.
De deelname is gratis. We geven samen vorm aan deze avond. Ik heb voor iedereen een plek aan de huiskamertafel en ik verzorg de koffie en thee met wat lekkers. Voor daarna neemt iedereen de eigen drankjes mee en iets lekkers (borrelhapje) om met elkaar te delen.
Ik heb 8 plaatsjes aan mijn tafel.
De eindtijd heb ik op 22:00 uur gezet als richtlijn maar als het fijn en gezellig is wordt er een verlenging ingezet 🙂
Schuif je gezellig aan?
Je bent van harte welkom!
Hartelijke groetjes,
Marianne
PS Gratis parkeren
Er is een hond in huis dus hoop dat je daar niet allergisch voor bent. Hij zal tijdens de avond niet c
Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen