Van wonen op stand naar sociale woningbouw

Ga je mee naar 2 bijzondere musea in Amsterdam?

Wij lopen eerst via de Droogbak naar de Herengracht waar het museum Huis Bartolotti gevestigd is. Een verborgen pareltje op de Herengracht dat nog niet zolang open is. Bezoekers krijgen in alle rust een fantastische indruk van dit bijzondere huis met grandeur van de grachtengordel waar van oudsher de elite woonde.

Vandaaruit lopen wij via de brouwersgracht naar het museum Het Schip.

In museum Het Schip ervaar je hoe de sociale onderklasse begin 20ste eeuw woonde en leefde. Het museum bevindt zich in een expressionistisch volkswoningbouwcomplex in Amsterdam West. Door de vorm is het gebouw in de volksmond 'Het Schip' gaan heten. Het behoort tot de top van de Amsterdamse School, een stroming in de bouw en sierkunst die zich over heel Nederland verspreidde.

Graag zelf met MJK een combiticket kopen 7,50 met een tijdslot van 12.00 bij de website van Huis Barlotti Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Film Monsieur Aznavour

21 January 2025 | 18:30 Boschdijks... Geen limiet Paula

Hip lezing De orde van de Vrolijkheid

20 January 2025 | 18:30 tot 20 January 2025 | 19:30 Schevening... 6 plekken beschikbaar annemarie

Inspirerende boeken/leesclub Amsterdam

20 January 2025 | 16:15 tot 31 December 2025 | 18:15 Amsterdam,... 6 plekken beschikbaar Oscar

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app