Toren beklimming en wandeling rondom de Posthoornkerk A’dam

Gids Yvonne Kroon neemt je mee op een informatieve wandeling door het westelijke deel van het Centrum met afsluitend een beklimming van de toren van de Posthoornkerk. Tijdens de tour kom je van alles te weten over de bewoners en de arbeiders, over de historie van lang geleden en recent, over de architectuur in de buurt en meer.

De toren beklimming:
We gaan de toren in, eenmaal boven heb je een prachtig uitzicht over Amsterdam.
Je loopt over de gewelven van de kerk en via nauwe doorgangetjes. Dan sta je ineens zeker 25 meter boven de vloer van de kerk en ziet het er ineens heel anders uit. Na afloop koffie.

We verzamelen ons bij Loetje op het Stationsplein en lopen gezamenlijk naar de Posthoornkerk, waar de wandeling om 13.30 start. Adres van de Posthoornkerk is Haarlemmerstraat 124 - 126.
De wandeling duurt ongeveer 2.5 uur.

Tickets online kopen via website
www.kroontours.nl/Posthoornkerk Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Bakkerijmuseum en Kasteel Radboud

30 May 2023 | 13:00 Nieuwstraa... 6 plekken beschikbaar Arja

Bezoek Paleis Het Loo

30 May 2023 | 13:00 Paleis Het... 8 plekken beschikbaar Marian

Voorstelling Barock van Ellen ten Damme

30 May 2023 | 20:00 2011 VT Ha... 4 plekken beschikbaar Louisan

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app