Pubieksexcursie Landgoed Dordwijk
Lentewandeling
In de lente is het mooi wandelen in de tuin van het landgoed. Omdat het landgoed in particuliere handen is kan er slechts 1x per maand een excursie onder leiding van IVN-gidsen plaats vinden.
Het landgoed dateert van 1635, een tijd waarin rijke mensen de stad ontvluchtten. Er is een prachtige tuin in Engelse Landschapsstijl, herkenbaar aan de kronkelende paden. Er zijn bijzondere bomen te zien zoals bijvoorbeeld de Seqoia ook wel mammoetboom genoemd. Er is ook een hertenkamp en een moestuin die in dit jaargetijde in rust is.
⚠️De wandeling is gratis. Ik heb een reservering voor 6 personen ⚠️
Alleen aanmelden als je zeker weten meegaat. Niet onder voorbehoud aanmelden
We verzamelen om 9.45 uur op de parkeerplaats tegenover de hoofdingang van het landgoed.
Honden zijn niet toegestaan tijdens deze wandeling.
https://www.ivn.nl/afdeling/dordrecht/activiteiten/pubieksexc Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen