Pannenkoekenchallenge IV
Wandeling Woudenberg - 9,5 km
We gaan dit keer de mooie buitenomgeving van Woudenberg verkennen.
We verzamelen om 10.30 uur bij het pannenkoekhuis Bergzicht waarvan we om 10.35 uur vertrekken voor de van wandelingongeveer 9,5 km.
We eindigen weer bij het restaurant waar we gaan genieten van de pannenkoeken en gaan beoordelen (formulier in nieuwe stijl)
————
De Challenge houdt in dat we 5 wandelingen organiseren die eindigen bij een pannenkoeken restaurant en dat elke deelnemer zijn of haar pannenkoek beoordeeld. Diegene die en 5 pannenkoeken wandelingen gelopen heeft en 5 pannenkoeken beoordelingen heeft ingeleverd, krijgt na afloop van de vijfde wandeling een certificaat Erkend Klup-Pannenkoek-Expert
Adres van het pannenkoekenrestaurant: Doornseweg 23 in Woudenberg
Let op: aanmelden is ook deelnemen
Helaas word er vaak op het laatste moment
Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen