Open Tuinendagen van Amsterdam

Samen een bezoek brengen aan een aantal grachtentuinen in Amsterdam tijdens de Open Tuinen Dagen 2023. Ga je mee?

Het lijkt me prachtig om langs de façades van de grachtenhuizen te lopen, de tuinhuizen te bezoeken, te genieten van de eeuwenoude bomen in maar ook om de tuin heen.

Tickets ️
Tickets voor de Open Tuinen Dagen 2023 zijn te bestellen via de webshop van Museum Van Loon t/m 15 juni voor €20,- (excl. service kosten). https://www.museumvanloon.nl/tickets/open-tuinen-dagen-2023

Verzamelpunt:
Huis Marseille, Keizersgracht 401
Let goed op de huisnummers!
Te bereiken via tramlijn 1,2 en 5. Halte Leidsestraat/Keizersgracht, daarna is het slechts een paar minuten wandelen.

Onderweg zijn er genoeg opties een pauze in te lassen om even wat te drinken of eten.

Ik heb er zin in! Jij ook?

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Bakkerijmuseum en Kasteel Radboud

30 May 2023 | 13:00 Nieuwstraa... 6 plekken beschikbaar Arja

Bezoek Paleis Het Loo

30 May 2023 | 13:00 Paleis Het... 8 plekken beschikbaar Marian

Voorstelling Barock van Ellen ten Damme

30 May 2023 | 20:00 2011 VT Ha... 4 plekken beschikbaar Louisan

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app