Julia en Gio organiseren weer een muziekmiddag met een potluck maaltijd erna. De eerste meeting was erg geslaagd met 10 deelnemers, ook van buiten Klup.
Wie doet er met ons mee? De workshop is nu natuurlijk binnen
Aanmelden hier op de klupapp en voor meer informatie mail je Gio rhythmenfood@gmail.com. Je krijgt dan ook nadere informatie en kan je, ook voorafgaand aan je aanmelding, vragen stellen.
Speels en intuïtief samen muziek maken. Gezellig met een groep mensen muziek maken en afsluiten met een gezamenlijke potluck maaltijd op een zondagmiddag. Wie wil dat nou niet? Laagdrempelig, geschikt voor iedereen. Diploma Conservatorium is niet vereist.
Voor voldoende en diverse percussie instrumenten voor iedereen wordt gezorgd en mocht je zelf een instrument bespelen en mee willen nemen, heel graag. Piano hoeft niet want die staat er.
Er zal ook zeker worden gezongen of op andere manieren met de stem g
Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen