Moord te Nienoord

Save the date.
Afhankelijk van de kaartverkoop ( nog niet gestart)
Gezellig een avondje theater

Achtergrond:
De familie Panhuys, eigenaren van Borg Nienoord, komt tijdens een tragisch ongeval om het leven. Vader, moeder, zoon en schoondochter sterven aan de verdrinkingsdood nadat ze met hun rijtuig het Hoendiep in rijden. Na de tragedie heeft de borg tot 1958 leeggestaan totdat het Nationaal Rijtuigenmuseum zich er vestigde

Informatie:
Moord te Nienoord wordt geschreven door Jan Veldman en geregisseerd door Saskia Broertjes. De voorstelling is geïnspireerd op de misdaadverhalen en thrillers van Agatha Christie en Edgar Allan Poe en speelt zich af in de ‘roaring twenties’ tegen de achtergrond van Borg Nienoord. Begeleid door livemuziek en lichtjes gebaseerd op de geschiedenis.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Tafel van Veel

10 February 2025 | 18:00 Raadhuispl... 8 plekken beschikbaar Nanda

Borrelen bij Taphuys te Arnhem

13 February 2025 | 20:00 Jansplein ... 25 plekken beschikbaar Joop

High tea-share your own

14 February 2025 | 15:00 Utrecht, N... 8 plekken beschikbaar Christa

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app