Meerstad op de keeper – wandeling en info

Ga je mee met deze informatieve Woldmeer wandeling in Meerstad met Stijn en Solke die er woont? Trek je wandelschoenen aan voor 7 km. Ook je hond is welkom.

We verzamelen om kwart voor 2 bij het strandhuis voor een wandeling van een uur en dan worden we ontvangen bij het informatiecentrum, waar over het ontstaan van meerstad en over de verdere ontwikkeling van de wijk wordt verteld.

Na een half uur lopen we door en drie kwartier later zijn we weer bij het strandhuis. Hier gaan we wat drinken en zal de eigenaar van het strandhuis iets vertellen over zijn bijzondere bedrijf. Solke trakteert op bitterballen!

Er wordt een aparte aktiviteit aangemaakt voor de optionele extensie van dit event naar het avondeten.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Elvis & The Cool Moon Boys ( Liveband)

23 February 2025 | 14:00 tot 23 February 2025 | 18:00 Papiermole... Geen limiet Peter

LIVE JUICY&EVI en heerlijke saté

23 February 2025 | 15:00 tot 23 February 2025 | 18:00 Kloosterla... 116 plekken beschikbaar José

Sixties alive

23 February 2025 | 15:00 tot 23 February 2025 | 18:00 Zuiderzees... Geen limiet Annemarie

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app