Maanlicht vaartochtje over de Vliet met Mslb. “IJsvogel”

Mslb. "IJsvogel" Delft. Een gezellig Moonlight vaartochtje over de Vliet (bij Delft) met Hollandsche pot en een gezelschapsspel of karaoke bij sfeervolle olielamp verlichting.

De afvaart is rond 16.30 uur en we beginnen met ambachtelijk appelgebak met warme chocolademelk met of zonder slagroom.

Na een korte vaartocht leggen aan op een rustig plekje en gaan we heerlijk genieten van scheepsgemaakte traditionele Hollandsche erwtensoep, je weet wel waar je lepel rechtop in blijft staan, roggebrood en smoel (spek), brood, boter, oude kaas, ham etc. Daarna zeker een dessertje? Nee joh.... tuurlijk niet, zo noemen we dat niet, gewoon een lekker ouderwets Hollandsch toetje! Wat dat is.... blijft een verrassing

Na het toetje wassen we met zijn allen even snel wat af en maken we de tafel vrij voor een gezelschapsspel met onbeperkt drankjes naar keuze en ouderwetsch Hollandsche hapjes.

Rond 21.45 uur varen we terug Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Hellendoornse berg en Reggedal 11 km

31 March 2023 | 13:30 tot 31 March 2023 | 16:00 In de Tonn... 12 plekken beschikbaar Betsy en Willem

Meidenborrel

31 March 2023 | 15:00 Peperstraa... Geen limiet Ritam

Welkom Vrijmibo (nieuwe) Kluppers regio IJmond

31 March 2023 | 16:00 Burgemeest... 35 plekken beschikbaar Ton (Kluphost IJmond e.o.)

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app