Leuke wandeling Kwadijk(erpark) en omgeving

Loop je mee?
Afwisselende wandeling van 7 km door een gedeelte van Kwadijk, stukje noordrand van Purmerend en koffiestop bij eetcafé de prins in het Kwadijkerpark.

We spreken af bij het verzamelpunt Koogsingel 47 waar je de auto gratis kunt parkeren.
Vandaar uit wandelen wij via de watertoren door een gedeelte van het dorp Kwadijk, over de ringdijk van de Purmer, langs het voormalige station van Kwadijk. Hier stopte vroeger ook de stoomtram vanuit Edam.
Via de noordrand van Purmerend stoppen wij bij de Prinsenstichting voor een koffiestop (kleine prijsjes rond 1,50). De Prinsenstichting biedt zorg en ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking en is gelegen in het Kwadijkerpark. Het park is volop in ontwikkeling, er worden 340 fraai vormgegeven woningen aan toegevoegd.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Mooie wandeling rond Klarenbeek (12,5 km )

27 September 2023 | 10:00 Hoofdweg 5... 14 plekken beschikbaar Ria

Wandelen

27 September 2023 | 13:30 Hooidijk, ... Geen limiet Tonnie

Avondwandeling Emmen

27 September 2023 | 18:30 Ermerweg 8... Geen limiet Gerda

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app