Keltische sferen in het kleinste theater
4Reel is een “Keltische” band met een unieke sfeer. Naast liederen en instrumentals uit Ierland, Schotland en Bretagne laat het kwartet ook een fraaie voorraad eigen werk horen.
Ook het instrumentarium is hoogst origineel: naast flatback bouzouki, gitaar, accordeon, tinwhistle en contrabas gebruikt 4Reel vaak draailier en nyckelharpa. Daarbij is het hoofdinstrument van fiddler Jos geen viool maar een viola d’amore.
De kracht van 4Reel zit voor een groot deel in de line up: de door de wol geverfde oude rotten Leo de Kruis en Jos Koning met voortdurend weerwerk van de onbevangen out of the boxers van een jongere generatie: Lonneke Knegtel en Alieke Verburg. Deze combinatie staat garant voor bevlogen muziek en sprankelende optredens.
In het kleinste theater van Nederland voelt iedere optreden als een privé voorstelling.
Kom gezellig een uur eerder voor de nodige voorpret.
Lekkere speciaalbiertjes,
Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen