Joods historisch museum

op vrijdag 4 augustus gaan we in het Joods Historisch museum de expositie “ Nieuwe kansen, nieuwe kunst” bezoeken. Verzamelen om 11.00 uur voor de ingang. Met Museum en vrienden loterij kaart gratis toegang. Tijdslot bestellen niet nodig, heb ik al voor 8 personen gedaan. Na afloop kunnen we nog de synagoge bezoeken en koffie drinken.

Wat hebben Theater Tuschinski, de Bijenkorf en de synagoge aan het Jacob Obrechtplein met elkaar gemeen? Ontdek dit en meer over de rol die Joden tussen 1880 en 1940 speelden in de ontwikkeling van toen populaire nieuwe kunst- en architectuurstijlen in Nederland, zoals art nouveau, Amsterdamse School en art deco. En kom te weten hoe zij deze ‘nieuwe kunsten’ aangrepen om in de samenleving mee te doen, op te klimmen en de eigen Joodse identiteit te benadrukken.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Lunch Concert – Cultuur tijdens middaguur

22 September 2023 | 11:40 tot 22 September 2023 | 13:30 Catharinas... 6 plekken beschikbaar Korine

Humorfestival met Andy Marcelis

22 September 2023 | 20:00 Burgemeest... 10 plekken beschikbaar Miranda

Haarlem Blues Club | Thomas Toussaint Band

22 September 2023 | 20:30 Korte Vers... 135 plekken beschikbaar Haarlem Blues Club

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app