IN FLOW Zing en dans je vrij

Na 3 heerlijke IN FLOW avonden in dit nieuwe jaar, nodig ik je graag uit voor de volgende liefdevolle In Flow avond in Tilburg Noord a.s vrijdagavond 21 februari ❤️

IN FLOW ZIJN MET ONZE STEM EN IN ONZE DANS !

We laten onze stem vrijuit klinken en ons lichaam vrij bewegen om ons heerlijk VRIJ te voelen.

Het brengt ons terug naar de essentie van wie we werkelijk zijn, voorbij de zorgen en het dagelijks leven. Een manier om te voelen, te uiten en los te laten. Een beweging van onze ziel die zich verbindt met het ritme van het leven zelf.

Lekker in je lijf en uit je hoofd. Zing en dans je vrij !

We starten om 19.30 uur, maar vinden het is fijn als je er tussen 19.00 en 19.15 uur bent om even aan te komen met een kopje koffie of thee en wat lekkers.

We starten met heerlijke mantra's .
Neem je muziekinstrument mee als je wilt, denk aan djembé, drum of gitaar.

Na een korte Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

21-2 Dansen FG-Live

21 February 2025 | 20:30 Strand van... 20 plekken beschikbaar Mirjam

Band battle in Boskoop

21 February 2025 | 21:00 Reijerskoo... 10 plekken beschikbaar Anneke van Buuren

Club Nouvelle 30+ Disco Train Party met DJ Sven

21 February 2025 | 21:00 tot 22 February 2025 | 03:00 Touwslager... Geen limiet Frans Dans

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app