Herfst: Paddenstoelen Wandeling

Een heerlijke herfstwandeling onder leiding van de boswachter!

In de herfst barst het bos van de paddenstoelen. Na een regenbui schieten ze letterlijk de grond uit. Ga met de boswachter op zoek naar de mooiste exemplaren.

Vijftig verschillende soorten

Is de grond goed nat? Dan kun je in de Kaapse Bossen meer dan 50 verschillende soorten paddenstoelen vinden. En daar hoef je niet ver voor te lopen. Van eekhoorntjesbrood en heksenboleten tot het rode koolzwammetje met de kleur van rode kool. De grote stinkzwam stinkt zo erg dat je de lucht niet snel zult vergeten. En natuurlijk hopen we op de vliegenzwam die je met zijn rode hoed en witte stippen meteen weer in sprookjes doet geloven.

Handig om te weten:
De wandeling duurt ongeveer 2 uur en is zo'n 2 kilometer lang.

LET OP: het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug heeft meerdere Groene Entree’s. We starten vanaf de Groene Entree Kaapse Bossen. Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Natuurexcursie door het Amsterdamse bos

1 October 2023 | 10:00 Noorddamme... 15 plekken beschikbaar Ans

Motortoertocht welke je niet gauw zult vergeten

1 October 2023 | 10:30 tot 1 October 2023 | 18:00 Stationspl... 15 plekken beschikbaar Jan

Atellierroute Eindhoven

1 October 2023 | 13:00 HH van Jez... 8 plekken beschikbaar Maria

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app