Gratis Reiki Groepshealing

6 oktober wil ik als Kundalini Reiki Master graag voor 25 mensen een Reiki healing op afstand beschikbaar stellen voor diegenen die dit wensen.

Reiki is de levensenergie die door stroomt door alles wat leeft. Wat Reiki met jou doet is afhankelijk van wat jij nodig hebt.

Het begint om 20 uur en je hoeft in gedachten alleen maar de intentie uit te spreken dat je graag wilt ontvangen.

Neem een relaxte houding aan, zittend op een stoel of liggend in bed en sluit je ogen. Ga niet in je denken zitten van… ik moet iets voelen! Weet dat de energie zijn werk doet. Je voelt vanzelf wanneer het klaar is. Drink daarna voldoende water voor de afvalstoffen,

Deelname gratis

Ontvang je liever individueel een healing op afstand of wil je een holistische healing of massage, stuur me dan een pm. Hier zijn dan wel kosten aan verbonden.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Welkom bij Koffie/thee moment “GEWOON” bij Palkinto

30 November 2023 | 10:00 tot 30 November 2023 | 12:00 Herenstraa... 10 plekken beschikbaar Rob W Haaglanden

Chillcafe: borrelen in Zeist

30 November 2023 | 19:00 Slotlaan 1... Geen limiet Hedie: Stichting Chill

Nieuw Klupjaar

1 December 2023 | 00:05 tot 1 January 2024 | 23:55 Nederland Geen limiet Antoinette

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app