Gratis naar Bezoekerscentrum De Hoep
SPRING IS IN THE AIR
We nemen eerst een kijkje in De Hoep zelf. Daar vind je alles over het Noord Hollandse duingebied. Je komt alles te weten over het zuiveren van water, de vogels, konijnen en andere bewoners.
Via de "achter"uitgang van het bezoekerscentrum kom je in de nieuw aangelegde tuin. In deze tuin valt van alles te beleven. Er zijn 7 themagebieden waarbij je van alles leert over de natuur. Ook zijn er verschillende wandelroutes.
Ik neem jullie na het bezoek aan de tuin, mee voor een korte wandeling het aangrenzende duingebied in. Dit zal ongeveer een wandeling van 45 minuten zijn.
Daarna is er, voor de liefhebber, gelegenheid om iets te drinken bij Johanna's Hof. Dat ligt er tegenover.
Het bezoekerscentrum en de tuin zijn gratis te bezoeken. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid.
Voor de wandeling door het duingebied moet je een duinkaartje kopen bij de automaat kosten á ₠Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen