Gebroeders Meijer 10 km en de 20 kilometer wandeltocht

Wie heeft zin om met mij en hoop velen in de Wilp op 9 maart te wandelen!

Een mooie afstand om te wandelen, onderweg genoeg rust momenten en sanitaire gelegenheden. Ook komt u genoeg gelegenheden tegen om te eten en drinken. Doordat er genoeg stops zijn is deze afstand ideaal om van de omgeving te genieten. Net als bij de andere routes komt u langs wegen waar u waarschijnlijk nog niet langs bent geweest. De hele route wordt beschreven in een boekje en tevens staan onderweg pijlen zodat u bijna niet verkeerd kunt lopen. Bij drukke oversteekplaatsen zullen onze verkeersregelaars u begeleiden naar de overkant.

Consumpties onderweg worden betaald middels speciale munten welke u aan de start kunt kopen met contant geld of uw pin pas. Munten welke u niet heeft gebruikt kunt u na afloop weer voor het aankoop bedrag inleveren.

Net als elke afstand krijgt u bij de start 1 consumptiemunt en aan het einde een medaille.Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Ivm Irish pub Festival Gratis Undercoversessie Thin Lizzy

7 February 2025 | 20:00 tot 7 February 2025 | 23:00 Brink 21, ... Geen limiet Annemarie

BONNY’S BEATSALON “MUSICON”

7 February 2025 | 21:00 tot 8 February 2025 | 01:00 Soestdijks... Geen limiet Cor gastheer: 070 ZH

Rockabilly band

7 February 2025 | 21:00 Meetkettin... 8 plekken beschikbaar Von

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app