Fruitbloesemtocht Leerdam 20 km
Omdat April zo’n mooie maand is en ik dol ben op fruitbloesem heb ik een aantal mooie wandelingen op de agenda gezet. Waaronder deze bloesemtocht georganiseerd door wandelvereniging Prins Bernhard.
Ik ga de 20 km lopen. Wie gaat er mee?!
Ik loop lekker door (rond 5km pu), ik vind 1 pitstop voldoende (buiten onvermijdelijke plaspauzes om). Ik neem wel de tijd om te genieten, het is geen wedstrijd.
Verzamelen bij sportcentrum Feel Fit op bovenstaande adres om 9.45 uur. Ik wil om 10.00 uur gaan lopen. Kosten zijn denk ik hetzelfde als vorig jaar. €5 (leden KWbN €1 korting) maar pin me daar niet aan vast. Ik zal het in de gaten houden, als het bedrag anders blijkt dan meld ik dat uiteraard. Inschrijven en betalen kan alleen ter plaatse.
Parkeren kan op Voorwaartse veld, Lingedijk of bij het station.
Deze tocht gaat traditioneel langs fruitboomgaarden en door kleine dorpjes langs de Linge waarbij Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen