Film “une belle course”, Fraterhuis Zwolle
In de herhaling, vorige keer ging de film niet door vanwege defecte ventilatie.
Charles is een verbitterde taxichauffeur met allerlei problemen. Hij zit diep in de schulden, het gaat niet lekker tussen hem en zijn vrouw en zijn rijbewijs kan elk moment worden ingetrokken. Zijn humeur wordt er niet beter op als hij zijn nieuwe klant, Madeleine, helemaal naar de andere kant van Parijs moet brengen, waar ze in een tehuis gaat wonen.
Charles is niet bepaald praatgraag, maar Madeleine weet toch tot hem door te dringen, door haar levensverhaal te vertellen. Via flashbacks zien we het rumoerige leven dat ze heeft geleefd, waarin de vrouwonvriendelijke geschiedenis van Frankrijk wordt bekritiseerd. Haar verhalen raken Charles, wat mooi wordt overgebracht door de heerlijke dynamiek tussen het duo.
We treffen elkaar 10 min voor aanvang voor de zaal waar de film draait.
Na afloop kunnen we wat drinken en/of eten.
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen