Expositie Judy Hooymeyer in Het Gele Huis
Judy Hooymeyer toont vilten en textiele werken waarin de natuur als haar muze gold. De opening van de expositie is op zondag 2 februari 2025 om 15 uur door mede-exposant Maurice Spapens.
Ik zal er rond kwart voor 3 zijn en we kunnen daarna nog wat drinken in de bar (of ergens anders in Princenhage). Bij Het Gele Huis kun je alleen met pin betalen.
https://hetgelehuisinprincenhage.com/
‐‐-----------------------
Over Het Gele Huis:
Vincent van Gogh woonde in Arles. In het gele huis. Daar wilde hij kunstenaars ontmoeten. Om samen te schilderen. Samen kunst te maken. Elkaar te inspireren. Praten over kunst. Denken over kunst. Schrijven over kunst. Dat was zijn droom.
Zijn droom werd werkelijkheid in Princenhage. In 2017 werd Stichting Het Gele Huis opgericht door Princenhagenaars die kunst en cultuur een warm hart toedragen. In Het Gele Huis kunnen mensen op verschillende manieren kennis maken Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen