Droomreis naar Australie in kleine groep

Een DROOMVAKANTIE in Tropisch CAIRNS, Queensland, AUSTRALIË

Deze vakantie is een droomvakantie van 2 of 3 weken voor 2- 4 personen.. Het is een vakantie vol nieuwe ervaringen en veel activiteiten. Een mini groepsreis met z'n 2-en of met een kleine groep vanuit een vaste plek, waarbij de excursies in overleg worden gekozen, naar de wensen van de deelnemers betreft plaats , tijd en duur.
Ik kan mij specialist noemen in Queensland , Australië, omdat ik de omgeving ken als geen ander, want ik heb er jarenlang gewoond en intensief gereisd. Ik ben de enige Australië "reisspecialiste" die gefocust is op kleinschalige activiteiten voor met name 2- 4 personen, die andere toeristen nooit zouden ervaren , omdat ze in samenwerking met de lokale bevolking plaatsvinden .De focus van deze reizen ligt op het beleven van de lokale cultuur en het genieten van het natuurschoon op een relaxte manier. Daarom is Cairns in Queensland Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Film Monsieur Aznavour

21 January 2025 | 18:30 Boschdijks... Geen limiet Paula

Hip lezing De orde van de Vrolijkheid

20 January 2025 | 18:30 tot 20 January 2025 | 19:30 Schevening... 6 plekken beschikbaar annemarie

Inspirerende boeken/leesclub Amsterdam

20 January 2025 | 16:15 tot 31 December 2025 | 18:15 Amsterdam,... 6 plekken beschikbaar Oscar

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app