Dit is een online activiteit
Jonnie en Thérèse Boer van De Librije zijn een jaar lang gevolgd voor een documentaireserie. In de zesdelige documentaireserie 'De Opvolging' krijgen we een kijkje in hun leven en volgen we een deel van de overgang naar de nieuwe generatie. Hun kinderen Jimmie en Isabelle en chef-kok Nelson Tanate werden namelijk recentelijk mede-eigenaar van De Librije, dat al twintig jaar lang de prestigieuze en zeldzame onderscheiding van drie Michelin-sterren heeft.
'De Opvolging' is vanaf 16 februari te zien op NPO 2 19:40 uur.
"We treden langzaam terug."
Meer lezen? Dat kan hier: https://maxmagazine.nl/artikel/jonnie-en-therese-boer-van-de-librije-geven-stokje-door-aan-hun-kinderen/
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen