010 Varende picknick

⚠️ LEES DE HELE OMSCHRIJVING

⚠️ Dit is een aktiviteit waarvoor vóóraf betaald moet worden! Op aanmelden drukken is dus niet voldoende.

Vol? Neem contact op met de organisator.

Drie uur varen met een elektrische sloep op de Rotte. Tijdens de vaart genieten we van de natuur tussen Rotterdam en Bleiswijk en eten de zelf meegebracht lunch op. (Uit)delen verbindt. Neem ook iets te drinken mee. En snoetendoekjes.

Verzamelen op vrijdag 28 april om 11.45 uur. Vertrek om 12.00 uur bij:

TIM's Limonadefabriek
Bergse Rechter Rottekade 1
3051 AB Rotterdam

Na afloop van de vaart kunnen we nog wat drinken in Café Viaduct bij NS station Noord (opent om 12.00 uur) of Café de Koot Kootse kade 1a (opent om 15.00 uur).

Stuur mij direkt na aanmelden een Whatsapp bericht op 06 3621 3511 voor een betaalverzoek van € 15 voor varende picknick en betaal vervolgens binnen 24 uur (ik h Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Wandeling Zeijerwiek

2 April 2023 | 10:30 Hoofdstraa... 12 plekken beschikbaar Ebel

Fashion at Jane

2 April 2023 | 12:15 Hoofdweg 4... Geen limiet Jacqie

Lentefestival 2023 in Trompenburg.

2 April 2023 | 13:30 Honingerdi... 6 plekken beschikbaar Ria

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app