Workshop Voetmassage

In dexe workshop gaan we aan de slag met allerlei verschillende handgrepen die ontspannend en rustgevend werken op onze geest en ons lichaam.
Een voetmassage kan ondersteunend werken bij klachten als hoofdpijn, slapelooshed, problemen met de darmen, urinewegen , luchtwegen etc.
Naast het afvoeren van afvalstoffen worden er door de massage ook emoties verwerkt en geestelijke spanningen losgelaten.
De massage bestaat uit verschillende handgrepen als strijkingen, wrijvingen, knedingen en drukpunten op en onder de voeten. Je oefent met elkaar.
Na deze heerlijke voetmassage voel je je weer als herboren.

Ervaring is niet nodig!
Leuk als jullie mee gaan doen!
Bijdrage: € 25,- via Tikkie of contant.

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Excursie zandmoter van IVN

2 March 2025 | 09:50 tot 2 March 2025 | 12:00 Machiel Vr... 21 plekken beschikbaar Susanne

Essentiële oliën voor jouw welzijn!

3 March 2025 | 19:30 Zuidhoek 2... 10 plekken beschikbaar Ditty

Voorjaarsbloemstuk maken

4 March 2025 | 13:30 J.H.W. Pas... 12 plekken beschikbaar Roelien

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app