Weinig machtige vrouwen in de wereldgeschiedenis hebben de fantasie zo weten te prikkelen als keizerin Elisabeth van Oostenrijk. Een kwart eeuw na de Nederlandse première komt de prachtige musical over het leven van deze opvallend eigenzinnige en moderne vrouw terug naar de Nederlandse theaters.
Pia Douwes keert in deze nieuwe bewerking terug als de ambitieuze, empathische vrouw die op jonge leeftijd haar hart schonk aan keizer Frans Jozef. Naast Pia is Danique Dusée te zien als de jonge Elisabeth, die haar grote musicaldebuut maakt.
De musical bevat talloze beroemde nummers, waaronder Mijn leven is van mij dat het levensmotto van Sissi verwoordt. Andere hoofdrollen zijn er voor Danique Dusée, William Spaaij, Milan van Waardenburg (Les Misérables) en Ann van den Broeck.
het verhaal
Toen de musical Elisabeth begin jaren negentig in Wenen de wereldpremière beleefde, stelden de makers dat elke gener
Lees verder in onze app
Wat is Klup?
Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!
Start met Kluppen