Wandeling Bleek en Berg, +/- 12 km

Ga je mee lekker een de benen strekken in natuurgebied Bleek en Berg in Bloemendaal?
We lopen ongeveer 12 km.

Aan de Brederodelaan 80 ligt Restaurant Bartje. Direct daarnaast, aan de Bergweg, is een fietsenstalling. We zien elkaar daar.

Parkeren doe je het best aan het begin van de Bergweg (vlakbij de fietsenstalling) of op de Brederodelaan. Het verderop gelegen parkeerterrein is vaak vol vanwege voetbal.

We lopen over onverharde paden en er zitten klimduintjes in de route.
We stappen stevig door, het tempo is ongeveer 5 km per uur.

Na afloop kunnen we eventueel nog wat drinken bij Bartje. Neem je voldoende kleingeld mee? Als het druk is kunnen we niet afzonderlijk betalen.

Honden kunnen niet mee.

Kom op tijd, we wachten niet!

Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Gebroeders Meijer 10 km en de 20 kilometer wandeltocht

9 March 2025 | 09:45 Schoolstra... 15 plekken beschikbaar Mia

Welkom bij het Palkinto Paaslunch- Voorburg

21 April 2025 | 12:30 tot 21 April 2025 | 14:30 Herenstraa... 14 plekken beschikbaar Rob W Haaglanden

Wandelen rond recreatieplas Cattenbroek

5 February 2025 | 10:00 tot 5 February 2025 | 12:00 Zeeweg, 34... Geen limiet ERIK

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app