Ode aan Rob de Nijs

ODE AAN ROB DE NIJS

Op een mooie zomeravond in 2021 luisterde zanger Marcel Mulders naar enkele liedjes van een van Nederlands grootste artiesten: Rob de Nijs. Hij werd gegrepen door de prachtige melodieën en de puurheid van de teksten.

Puur de Nijs speelt zijn allermooiste liedjes in zowel het theater als op festivals. Het publiek geniet van klassiekers als ‘Mallebabbe’, ‘Zondag’ en ‘Het werd zomer’. Maar ook recentere liedjes ontbreken niet zoals ‘Niet voor het laatst’, en ‘Wat als later nu is’. Indrukwekkende videobeelden versterken de sfeer van de nummers van Rob de Nijs en neemt iedereen mee op een nostalgische reis vol herinneringen. Want daar zit de kracht van Puur de Nijs: het publiek verblijden met verhalen over hoop, troost en op een positieve blik op de toekomst. Precies zoals het leven is.

Publiekreacties:
“Het was een fijne muzikale avond waarbij Rob’s nummers met zorg Lees verder in onze app

Wat is Klup?

Klup is dé app voor avontuurlijk 50-plus! Vind een grote diversiteit aan activiteiten en ontmoet eenvoudig nieuwe mensen. Dit wil je echt niet missen dus we nodigen je van harte uit voor de Klup app. Ontmoet, geniet en ga er samen op uit!

Start met Kluppen

Andere activiteiten

Docu strandbeesten van Theo Jansen.

4 February 2025 | 22:40 Hilversum,... Geen limiet Roelie

Jan Mankes en anderen in Museum Arnhem

4 February 2025 | 10:45 Utrechtsew... 8 plekken beschikbaar Wilbert

Wandelen met bijzondere mensen.

4 February 2025 | 13:45 tot 4 February 2025 | 15:30 Oude Waran... 7 plekken beschikbaar Jackj

Download de app

Laat je emailadres achter en we sturen je een gratis downloadlink toe!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Download de app