
Weet jij wat er allemaal bij komt kijken voordat tulpen in jouw vaas belanden? De kluppers die gisteren deelnamen aan de rondleiding op de tulpenbroeierij nu wel! Kijk verder voor de foto’s gemaakt door kluppers👇
Donderdag 14 februari werd Klup welkom geheten bij Klaas Schouten B.V. Klaas senior en zijn zoon Klaas Junior leidden ons rond in hun tulpenbroeierij in Andijk. De vraag ‘hoe verloopt het proces van een tulp?’ stond centraal. Deze activiteit werd georganiseerd door Bodien, stagiaire bij Klup, wiens familie dit bedrijf runt.
Het was leuk om te zien dat de meeste van ons een ander beeld hadden bij het broeiproces van een tulp. Zo zijn veel werkzaamheden overgenomen door robots. Het was een interessante middag en er werd met veel passie over de tulpenwereld gesproken. Aan het einde van de rondleiding kreeg iedereen een mooi bosje tulpen mee naar huis.