De eerste Klup vakanties zijn al gepland, maar er komen er nog meer! Een fietsvakantie in Nederland of lekker op het strand aan de Middellandse Zee, alle ideeën zijn welkom. Waar zou jij graag naar toe willen? Laat dat het Klup team weten in de Klup app!
Afgelopen week is er in de Klup app een activiteit ‘Klup vakantie’ aangemaakt. In deze activiteit kan iedereen laten weten waar ze graag naar toe willen op vakantie. Er zijn al veel kluppers enthousiast en er stromen ontzettend veel reacties binnen. Een paar dagen uitwaaien op een Waddeneiland, wijnproeven in Frankrijk of cultuur snuiven in Griekenland, de wensen van kluppers lopen erg uiteen.
Op dit moment is de top 5 van meest populaire bestemmingen:
- Waddeneiland ??
- Griekenland ??
- Portugal ??
- Italië ??
- Ardennen ??
Blijf vooral bestemmingen opgeven in de app en dan gaat het Klup team ermee aan de slag!
4 BERICHTEN
ik zoek leuke mensen voor de volgende reis naar Verona ( incl openlucht opera Aida en Carmen
operahttps://www.peterlanghout.nl/italie/gardameer/verona/1449/10-dagen-busreis-opera-verona-en-gardameer/
6 Juli vertrek kijk even op deze link of het iets is voor je
Ik wil geen berichten meer , reden om dat al de activiteten in het Noorden zijn.
Vriendelijke Gr,\. Luci KrimpmaNN
Waar kan ik die blog vi den?
Hoi Mirjam,
De blogs over de Klupvakanties verschijnen hier op de website. Als er meer informatie over vakanties in de app wordt gezet, dan wordt dat hier ook vermeld.
Groet,
Dorien