Hoe maken we van postbezorging weer een sociale activiteit? Deze vraag werd gisteren aan tien kluppers gesteld tijdens een interessante en leerzame workshop in samenwerking met postbedrijf Sandd.
Na een geslaagde Kookworkshop bij Unilever, was het nu tijd voor een workshop samen met postbezorger Sandd. Sandd is een Nederlands postbedrijf dat geadresseerd drukwerk verstuurd voor veel verschillende klanten. Deze workshop vond plaats in het hippe pand van 42workspace, een unieke locatie voor creatieve bedrijven in hartje Rotterdam.
Onze kluppers waren uitgenodigd om mee te denken over een nieuw concept, waarbij de mening van 50-plussers een grote rol speelt. Allereerst werd er een presentatie gehouden om onze kluppers het concept uit te leggen. Daarna begonnen de kluppers met brainstormen en door middel van een moodboard en pitch werden hun ideeën gepresenteerd. Achteraf werd er een lekkere lunch geserveerd.
De kluppers vonden het een leerzame en creatieve activiteit en Sandd was blij met alle input. Dat is nog eens een win-win situatie! Bekijk hieronder de foto’s van deze dag.
1 BERICHT
[…] de leuke foto’s die op deze dag zijn gemaakt, is er nu ook een filmpje om een goede impressie te geven van deze […]