
[vc_row][vc_column][vc_column_text]
De eerste activiteit is voor iedereen een beetje spannend. Wat kan ik verwachten? Vind ik het wel leuk? Zijn de anderen wel leuk? Dit zijn zomaar een paar vragen die in je hoofd rond kunnen spoken. Hier kom je maar op één manier achter -> gewoon gaan! En laten we eerlijk zijn, wat heb je nou eigenlijk te verliezen? Lees hier de ervaring van Inge over haar eerste Klup-activiteit!
Na jaren ben ik weer single en ben ik via social media gaan zoeken naar dingen die zoal in “singleland” te doen zijn. Zo kwam ik terecht bij Klup. Deze Klup sprak me direct aan omdat het geen datingsite is. Gewoon leuke dingen doen met anderen.

Ik heb op activiteiten in de buurt gezocht en zo kwam ik op zondag 3 februari terecht bij een wandeling “Blokje Om 2.1”. Ben ik een wandelaar? Nee. Maar het idee sprak me aan. De auto ingestapt en naar de locatie gereden. Geert, de man die de wandeling georganiseerd had stond al op de ontmoetingsplaats samen met een andere Klupper. We gingen eerst lunchen. Dat was erg gezellig. Daarna nam Geert ons mee naar buiten alwaar we dus bijna 12 km gewandeld hebben… zonder wandelschoenen. Maar goed, de groep was niet te groot, de sfeer erg ontspannen en we hadden het weer mee.
De groep was niet te groot, de sfeer erg ontspannen en we hadden het weer mee.
Na de wandeling hebben sommigen nog een borrel gedronken in het restaurant waar we ook de lunch nuttigden aan het begin van de middag, dat was een mooie afsluiting. Ik heb heerlijk genoten van een fijne middag, geen pijn in de voeten gehad maar deze hebben wel goede wandelschoenen verdiend. Ik moest eerst kijken of het wel iets voor me is alvorens schoenen aan te schaffen. Maar dat ga ik zeker doen, want het was fantastisch. Thuis heb ik de foto’s in de app gezet, daar kreeg ik allemaal complimenten voor, leuk!
De drempel was ik over, de drempel van opnieuw leren om alleen leuke dingen te doen.
De drempel was ik over, de drempel van opnieuw leren om alleen leuke dingen te doen. Maar ik was niet alleen. De Kluppers namen me gelijk op in de groep. Ik heb me alweer ingeschreven voor nog meer wandelingen. Ik hou ook van dansen en uit eten, dus ik ga verder kijken in de app of er binnenkort weer een leuke activiteit is. O ja, ik heb zelf ook al een activiteit op de app gezet.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Heb jij net als Inge ook een leuk persoonlijk verhaal of ervaring? Laat het ons vooral weten![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]